NTH Mobile (1.0.0) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Access
el: Πρόσβαση

en: View
el: Προβολή

en: Event
el: Συμβάν

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Session ID
el: ID συνεδρίας

en: Price
el: Tιμή

en: Submission URL
el: Διεύθυνση αποστολής

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Report
el: Αναφορά
