NTH Mobile (1.0.0) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Access
et: Ligipääs

en: View
et: Kuva

en: Event
et: Sündmus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Session ID
et: Seansi ID

en: Price
et: Hind

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Pending
et: Ootel

en: Changed
et: Muudetud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Report
et: Teavita

en: Draft
et: Mustand
