NTH Mobile (1.0.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Access
hr: Pristup

en: View
hr: Pregled

en: Event
hr: Događanje

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Price
hr: Cijena

en: Authored on
hr: Izrađeno
