NTH Mobile (1.0.0) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Access
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ

en: Report
kn: ವರದಿ

en: Draft
kn: ಡ್ರಾಪ್ಟ್
