NTH Mobile (1.0.0) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Access
lv: Piekļuve

en: View
lv: Skatīt

en: Event
lv: Notikums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Price
lv: Cena

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Pending
lv: Gaida

en: Changed
lv: Labots

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Draft
lv: Melnraksts
