NTH Mobile (1.0.0) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Access
pl: Dostęp

en: View
pl: Widok

en: Event
pl: Termin

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Session ID
pl: Identyfikator sesji

en: Price
pl: Cena

en: Submission URL
pl: Adres URL dostarczania

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Premium
pl: Treść płatna

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Report
pl: Raport

en: Draft
pl: Szkic

en: Message ID
pl: ID wiadomości
