NTH Mobile (1.0.0) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Access
ro: Acces

en: View
ro: Afişează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Session ID
ro: Identificator de sesiune

en: Price
ro: Preţ

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Pending
ro: În așteptare

en: Changed
ro: Schimbat

en: Failed
ro: Eșuat

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Draft
ro: Proiect

en: Message ID
ro: ID-ul mesajului
