NTH Mobile (1.0.0) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Access
ta: அணுகு

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Failed
ta: தோல்வி

en: Keyword
ta: திறவுச்சொல்

en: Report
ta: அறிக்கை
