NTH Mobile (1.0.1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Access
sk: Prístup

en: View
sk: Zobraziť

en: Event
sk: Podujatie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Session ID
sk: ID session

en: Message type
sk: Typ správy

en: Price
sk: Cena

en: Submission URL
sk: URL adresa pre odoslanie

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Changed
sk: Zmenené

en: Failed
sk: Neúspešné

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.
