NTH Mobile (1.0.1) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Access
eu: Atzipena

en: View
eu: Bista

en: Event
eu: Gertaera

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Session ID
eu: Sesio ID-a

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Keyword
eu: Gako-hitza
