NTH Mobile (1.0.1) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Access
hu: Hozzáférés

en: View
hu: Megtekintés

en: Event
hu: Esemény

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Session ID
hu: Munkamenet azonosítója

en: Message type
hu: Üzenet típusa

en: Price
hu: Ár

en: Submission URL
hu: Beküldési webcím

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Pending
hu: Függőben

en: Changed
hu: Módosítva

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Report
hu: Beszámoló

en: Draft
hu: Vázlat

en: Message ID
hu: Üzenetazonosító

en: Operators
hu: Műveleti jelek
