NTH Mobile (1.0.0) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Access
sv: Åtkomst

en: View
sv: Visa

en: Event
sv: Händelse

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Session ID
sv: Sessionens ID

en: Price
sv: Pris

en: Authored on
sv: Författad

en: Pending
sv: Väntar på

en: Changed
sv: Ändrad

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Report
sv: Rapportera

en: Draft
sv: Utkast

en: Message ID
sv: ID-nummer för meddelande
