NTT DATA Admin theme (1.0.10) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Apply
is: Virkja
