NTT DATA Admin theme (1.0.12) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Apply
af: Pas toe

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom
