NTT DATA Admin theme (1.0.12) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Apply
oc: Aplicar

en: Language switcher
oc: Selector de lenga

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
oc: No heu creat encara cap tipe de contengut. Anatz a la <a href="@create-content">pagina de creacion de tipe de contengut</a> per apondre-ne un novèl.

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
