NTT DATA Admin theme (1.0.12) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Language switcher
sq: Zgjedhësi i gjuhës
