NTT DATA Admin theme (1.0.13) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Content
az: Məzmun

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Last
az: Son

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Language switcher
az: Dil dəyişdiricisi

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
