NTT DATA Admin theme (1.0.2-alpha4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого
