NTT DATA Admin theme (1.0.2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Header
ro: Cap

en: Apply
ro: Aplică

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Pre-content
ro: Pre-conținut

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator
