NTT DATA Admin theme (1.0.5) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Help
ht: Èd

en: Page title
ht: Tit paj

en: Apply
ht: Aplike

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Site branding
ht: Eslogan sit la
