NTT DATA Admin theme (1.0.6) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Apply
tr: Uygula

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Site branding
tr: Site markası

en: Pre-content
tr: İçerik önü

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri
