NTT DATA Admin theme (1.0.8) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Apply
ar: تطبيق

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
ar: لم تقم بإنشاء أي أنواع محتوى. إذهب إلى  <a href="@create-content">صفحة إنشاء أنواع المحتوى</a> من أجل إنشاء نوع محتوى جديد.

en: Highlighted
ar: مبرز
