NTT DATA Admin theme (1.0.9) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Content
no: Innhold

en: Help
no: Hjelp

en: Breadcrumb
no: Navigasjonssti

en: Header
no: Topptekst

en: Apply
no: Bruk

en: Show details
no: Vis detaljer

en: First sidebar
no: Første sidestolpe

en: Page top
no: Sidetopp

en: Page bottom
no: Sidebunn

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
no: Du har ikke opprettet noen innholdstyper enda. Gå til <a href="@create_content">siden for opprettelse av innholdstyper</a> for å legge til en ny innholdstype.

en: Highlighted
no: Uthevet

en: Pre-content
no: Før innholdet
