NTT DATA Admin theme (1.2.1-beta6) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Header
am: ራስጌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት
