NTT DATA Admin theme (1.2.1-beta6) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
