NTT DATA Admin theme (1.0.13) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Content
bg: Съдържание

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Apply
bg: Търси

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Language switcher
bg: Превключвател на езици
