NTT DATA Admin theme (1.0.13) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Content
ca: Contingut

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Inbox
ca: Rebuts

en: Last
ca: Darrer

en: First
ca: Primer

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Apply
ca: Aplica

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Language switcher
ca: Commutador de llengua

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Pagination
ca: Paginació

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: No heu creat encara cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create-content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir-ne un de nou.

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Pre-content
ca: Pre-contingut

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració
