NTT DATA Admin theme (1.0.13) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Page
el: Σελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Inbox
el: Εισερχόμενα

en: Last
el: Τελευταίο

en: First
el: Πρώτο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Language switcher
el: Αλλαγή γλώσσας

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
el: Δεν έχετε δημιουργήσει ακόμη τύπους ύλης. Πηγαίνετε στη <a href="@create-content">Σελίδα δημιουργίας τύπων ύλης</a> για να προσθέσετε ένα νέο τύπο ύλης.

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
