NTT DATA Admin theme (1.0.13) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
