NTT DATA Admin theme (1.0.13) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Content
hr: Sadržaj

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Apply
hr: Primjeni

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Language switcher
hr: Promjena jezika

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hr: Još niste stvorili vrste sadržaja. Odite na stranicu <a href="@create-content">dodaj vrstu sadržaja</a> kako bi dodali novu vrstu sadržaja.

en: Highlighted
hr: Istaknuto
