NTT DATA Admin theme (1.0.13) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Content
hu: Tartalom

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Inbox
hu: Bejövő

en: Last
hu: Utolsó

en: First
hu: Első

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Language switcher
hu: Nyelvválasztó

en: Show details
hu: Részletek mutatása

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create-content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Hide details
hu: Részletek elrejtése

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: First page
hu: Első oldal

en: Pre-content
hu: Tartalom előtti

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
