NTT DATA Admin theme (1.0.13) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Page
ja: ページ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Inbox
ja: 受信トレイ

en: Last
ja: 最後

en: First
ja: 最初

en: Next page
ja: 次ページ

en: Apply
ja: 適用

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Language switcher
ja: 言語の切り替え

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
ja: まだコンテンツタイプを一つも作成していません。<a href="@create-content">コンテンツタイプ作成ページ</a>で、コンテンツタイプを追加してください。

en: Current page
ja: カレントページ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: First page
ja: 先頭ページ

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション
