NTT DATA Admin theme (1.0.13) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Inbox
kn: ಇನ್‍ಬಾಕ್ಸ್‍

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: First
kn: ಮೊದಲ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
