NTT DATA Admin theme (1.0.13) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Inbox
lt: Gauta

en: Last
lt: Paskutinis

en: First
lt: Pirmas

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Language switcher
lt: Kalbos keitiklis

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lt: Jūs dar nesukūrėte jokio turinio tipo. Tai galite atlikti <a href="@create-content">turinio tipo kūrimo puslapyje</a>.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Dismiss
lt: Atšaukti

en: Pre-content
lt: Prieš-turinys

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
