NTT DATA Admin theme (1.0.13) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Content
nl: Inhoud

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Inbox
nl: Postvak in

en: Last
nl: Laatste

en: First
nl: Eerste

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Apply
nl: Toepassen

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Language switcher
nl: Taalkeuze

en: Show details
nl: Toon details

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Pagination
nl: Paginering

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: U heeft nog geen inhoudstypen aangemaakt. <a href="@create-content">Inhoudstype toevoegen</a>.

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Dismiss
nl: Afwijzen

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Hide details
nl: Details verbergen

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
