NTT DATA Admin theme (1.0.13) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
