NTT DATA Admin theme (1.0.13) - en to ru translation catalogue (43 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Content
ru: Содержимое

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Help
ru: Справка

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Page
ru: Страница

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Inbox
ru: Входящие

en: Last
ru: Последний

en: First
ru: Первый

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Apply
ru: Применить

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Language switcher
ru: Переключатель языка

en: Show details
ru: Показывать подробности

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
ru: Вы не создали ни одного материала. Для создания нового типа материалов, посетите <a href="@create-content">страницу создания типа материалов</a>.

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Dismiss
ru: Сбросить

en: Last page
ru: Последняя страница

en: Hide details
ru: Скрыть подробности

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: First page
ru: Первая страница

en: Pre-content
ru: Перед содержимым

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key

en: No messages at the moment.
ru: На данный момент сообщений нет.

en: Get the most out of Drupal Commerce.
ru: Получите максимальную отдачу от Drupal Commerce.

en: Learn how in the <a href="@docs" target="_blank">project documentation</a> and community support channels, or <a href="@support" target="_blank">hire the maintainers</a> for professional support or development.
ru: Узнайте, как это сделать в <a href="@docs" target="_blank">документации проекта</a> и каналах поддержки сообщества, или <a href="@support" target="_blank">выберите сопровождающих</a> для профессиональной поддержки или развития.
