NTT DATA Admin theme (1.0.13) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Content
sk: Obsah

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Inbox
sk: Doručené správy

en: Last
sk: Posledné

en: First
sk: Prvý

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Apply
sk: Použiť

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Language switcher
sk: Prepínač jazykov

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Dismiss
sk: Zrušiť

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku

en: No messages at the moment.
sk: Momentálne žiadne správy.

en: Get the most out of Drupal Commerce.
sk: Využite Drupal Commerce naplno.

en: Learn how in the <a href="@docs" target="_blank">project documentation</a> and community support channels, or <a href="@support" target="_blank">hire the maintainers</a> for professional support or development.
sk: Zistite, ako na to, v <a href="@docs" target="_blank">dokumentácii projektu</a> a v kanáloch komunitnej podpory, alebo si <a href="@support" target="_blank" >nájdite technickú podporu alebo vývoj od správcov</a>.
