NTT DATA Admin theme (1.0.13) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Content
sv: Innehåll

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Inbox
sv: Inkorg

en: Last
sv: Sista

en: First
sv: Första

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Apply
sv: Applicera

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Language switcher
sv: Språkväljare

en: Show details
sv: Visa detaljer

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Pagination
sv: Paginering

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
sv: Du har inte skapat någon innehållstyp ännu. Gå till sidan <a href="@create-content">skapa innehållstyp</a> för att lägga till en ny innehållstyp.

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Dismiss
sv: Avfärda

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: First page
sv: Första sidan

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key
