NTT DATA Admin theme (1.0.13) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Language switcher
th: เปลี่ยนภาษา

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
