NTT DATA Admin theme (1.0.13) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Content
uk: Вміст

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Inbox
uk: Вхідні

en: Last
uk: Останній

en: First
uk: Перший

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Apply
uk: Застосувати

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Language switcher
uk: Перемикач мови

en: Show details
uk: Показати подробиці

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
uk: Жодного типу матеріалу поки ще не створено. Відвідайте <a href="@create-content">сторінку створення типів матеріалу</a> і додайте новий тип матеріалу.

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Dismiss
uk: Сховати

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Pre-content
uk: Перед вмістом

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
