Number Double (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Number
eu: Zenbakia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Unformatted
eu: Formaturik gabe

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Decimal marker
eu: Hamartarraren marka

en: Comma
eu: Koma
