Number Double (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Number
he: מספר

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Maximum
he: מקסימום

en: Unformatted
he: ללא פורמט

en: Double
he: להכפיל

en: Minimum
he: מינימום

en: Decimal marker
he: סמן עשרוני

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית
