Number Double (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Number
is: Númer

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Unformatted
is: Ósniðið

en: Decimal point
is: Tugabrotsskil

en: Comma
is: Komma
