Number Double (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Number
lt: Skaičius

en: Default
lt: Numatytasis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Comma
lt: Kablelis
