Number Double (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Number
sk: Číslo

en: Default
sk: Predvolené

en: Unformatted
sk: Neformátovaný

en: Double
sk: Dupľa

en: Decimal marker
sk: Znak desatinnej čiarky

en: Decimal point
sk: Desatinná bodka

en: Comma
sk: Čiarka

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
sk: Minimálna hodnota povolená v tomto poli. Nechajte prázdne, ak minimum určiť nechcete.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
sk: Maximálna hodnota povolená v tomto poli. Nechajte prázdne, ak maximum určiť nechcete.
