Number Double (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Number
ta: எண்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Maximum
ta: அதிகஅளவு

en: Unformatted
ta: வடிவமைப்பில்லாதது

en: Minimum
ta: குறைந்தஅளவு

en: Decimal marker
ta: புள்ளி குறிப்பான்

en: Decimal point
ta: தசம புள்ளி

en: Comma
ta: கமா
