Number Double (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Number
cs: Číslo

en: Default
cs: Výchozí

en: Unformatted
cs: Neformátováno

en: Double
cs: Dvojité

en: Decimal marker
cs: Oddělovač desetinných míst

en: Decimal point
cs: Desetinná tečka

en: Comma
cs: Čárka

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
cs: Minimální hodnota povolená v tomto poli. Nechte prázdné, pokud si nepřejete nastavit žádné minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
cs: Maximální hodnota povolená v tomto poli. Nechte prázdné, pokud si nepřejete nastavit žádné maximum.
