Number Double (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Number
sl: Številka

en: Default
sl: Privzeto

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Unformatted
sl: Neoblikovano

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Decimal marker
sl: Decimalno ločilo

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Comma
sl: Vejica
