Number Formatter (2.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Currency
gl: Divisa

en: Percent
gl: Porcentaxe

en: Duration
gl: Duración

en: Style
gl: Estilo

en: Current language
gl: Lingua actual

en: Field language
gl: Idioma de campo
